Naujienos

Elderly woman's hands holding the walker with nurse

Laba diena,
Norime informuoti, kad Kauno Kristaus Prisikėlimo parapija vykdo projektą „Bendruomenės socialine atskirti patiriančių asmenų integracija i darbo rinka sistema“ jo metu galima mokytis anglu kalbos, socialinio bei slaugos padėjėjo įvadinius kurus, masažo kursų. Visa tai skirta nedirbantiems asmenims.

Besidomintys gali kreiptis 868433480

Kauno Kristaus Prisikėlimo parapija su Iniacyvos Kaunui vykdo 2017m. „Socialinė ir darbinė vyresnio amžiaus moterų reabilitacija vietos bendruomenėjė“
KVIEČIA!
visas nedirbančias vyresnio amžiaus moteris į socialinę ir darbinę reabilitaciją. Jos metu bus suteikiama asistento pagalbą įsidarbinimo kalusimais, darbo paieškos bei emocinė pagalbą. Taip pat galimybė iškalusyti 40a.k valandų socialinio darbuoptojo padėjėjo mokymus ir gauti pažymėjimą.

Kviečiame į ilgalaikius slaugos mokymus!

Kauno Kristaus Prisikėlimo parapijoje vyksta Slaugos ir pagalbos ligoniams mokymai, kurių tikslas – suteikti ligonį namuose slaugantiems artimiesiems ir bendruomenės nariams slaugos ir pagalbos ligoniams reikalingų žinių.
Mokymai nemokami, visi dalyviai yra vaišinami arbata ir sausainiais. Kviečiame dalyvauti visame mokymų cikle arba ir atskirose paskaitose, kurių tema įdomi Jums asmeniškai.
Mokymų metu yra mokoma prižiūrėti ligonį, supažindinama su bendravimo su ligoniais ypatumais, suteikiami slaugos ir pagalbos pagrindai, nagrinėjami įvairūs ligonių sielovados aspektai. Sėkmingai pabaigusiems mokymų ciklą (išklausius teorinę dalį bei atlikus savanoriškos veiklos praktiką) išduodami pažymėjimai.

Kiti mokymai vyks 2018 m. birželio 20d. 18.00 val.
Vieta: Kauno Kristaus Prisikėlimo bazilikos konferencijų salė (rūsyje),
Adresas: Žemaičių g. 31a.

Paskaitos tema:
„Kojų nagų priežiūra senyvame amžiuje“

Paskaitą organizuoja Pagalbos namuose tarnyba
See MoreSee Less

View on Facebook

Laba diena,
Norime informuoti, kad Kauno Krirstaus Prisikelimo parapija vykdo projektą "Bendruomenės socialine atskirti patiriancių asmenų integracija i darbo rinka sistema" jo metu galima mokytis anglu kalbos, socialinio bei slaugos padejejo ivadinius kurus, masazo kursų. Visa tai skirta nedirbantiems asmenims.
Besidomintys gali kreiptis 868433480
See MoreSee Less

View on Facebook

PAREMKITE MŪSŲ VEIKLĄ